Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
Post Info TOPIC: Sa besoni ne magjite e zeza dhe te bardha


Administratore

Status: Offline
Posts: 301
Date:
Sa besoni ne magjite e zeza dhe te bardha
Permalink   


Thone se qe te dyja egzistojne.Une nuk e di sakt.Megjithat kan mbetur shprehjet "Ka shkelur ne vend te keq","e kan shiquar per fytin e ukjut"
"ia kan prere kemishen"etj.Si thoni ka apo jo magji te zeze dhe te bardhe.Kuptohet qe magjia e zeze u takon shtrigave,e bardha engjejve


__________________
JETA ESHT E BUKUR JETOJE DHIMBJA ESHT E TRISHTUAR HARROJE


Perdorues i shpeshte

Status: Offline
Posts: 5
Date:
Permalink   

pershendetje ,
une personalisht nuk besoj as ne te bardhen e as ne te zezen,magji i thone asaje.
por mendoj se magjija e zen ate qe beson me shume ne te dhe qe ka frike nga ajo .
rrespekte aneris... ...

__________________
era
Page 1 of 1  sorted by
 
Quick Reply

Please log in to post quick replies.

Tweet this page Post to Digg Post to Del.icio.us


Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard